Výhodné ubytování v Harrachově

Poznávejte zimní krásy Krkonoš z Harrachova výhodněji než kdy dřív

Probuzení s výhledem na skokanské můstky, po snídani jízda skibusem na sjezdovku, večer relax v luxusním wellness. Přesně tak může vypadat den vaší dovolené, když se ubytujete v hotelu v Harrachově.

A nyní s ještě výhodnějším ubytováním a se spoustou slev díky Harrachov Card.

pro ubytované Harrachov Card ZDARMA!
Bílou stopou

Bílou stopou kolem Harrachova

Láká vás pohled na zasněženou krajinu a zdolávání horských hřebenů na běžkách? Přispějte na úpravu harrachovských běžeckých terénů! Nákupem barevné samolepky uděláte radost nejen sobě, ale zároveň také podpoříte dobrou věc.

Voděodolná nálepka je k dostání na turistických chatách v horách nebo v infocentru ve středu města a dalších prodejních místech. Vybrat si můžete ze šesti cenových variant: 50 Kč, 100 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč a 5 000 Kč. K příspěvku 300 Kč a více získáváte zdarma slevovou kartu Harrachov Card platnou po celou nadcházející zimní sezónu, od ceny 500 Kč a výš k tomu navíc obdržíte speciální sponzorský certifikát.

Samolepka se prodává bez provize, takže celá částka, kterou za ni zaplatíte, poputuje rovnou na úpravu tratí.

Děkujeme za vaši podporu a přejeme krásné zážitky v bílých stopách! Více informací...

Harrachov Card

Užijte si zimní pobyt v Harrachově a ještě ušetřete

S Harrachov Card získáte až 20% slevy na skipasy a další výhody, které vás provedou celou dovolenou. Ještě víc si tak užijete různé výlety, zábavu s dětmi i relax ve wellness. Podívejte se sami, jak může vypadat vaše dovolená v Harrachově.

Co je Harrachov Card?

Slevová karta, kterou využijete v Harrachově a v jeho okolí. Spolupracujeme s více než 50 partnery. A to nejen v České republice, ale i v Polsku.

Jak Harrachov Card získám?

Harrachov Card můžete mít zcela zdarma. Stačí se ubytovat v některém z partnerských hotelů, pensionů a apartmánů. U vybraných prodejců kartu také za 200 Kč koupíte.

Nechcete utrácet zbytečně moc? Podívejte se, jaké výhody vám Harrachov Card přinese.